X
تبلیغات
زولا


امروز :
هواداران مهندس سید محمد بیاتیان
***(کـاری کـنیم بمـانـد نـه کـاری کـنیم بـمانیم)***

http://media.farsnews.com/media/Uploaded/Files/Images/1391/09/26/13910926000347_PhotoA.jpg

سید محمد بیاتیان در گفت‌وگو با خبرنگار اقتصادی خبرگزاری خانه ملت، در واکنش به احتمال توقف تولید پراید از سال 94، گفت: در صورت توقف تولید خودروی پراید، مسئولین باید جایگزینی برای آن معرفی کنند که از لحاظ قیمت همطراز با این خودرو باشد.

نماینده مردم بیجار و گروس در مجلس شورای اسلامی، افزود: در سالی که تولید خودروی پراید در کشور آغاز شد بسیاری بر این اعتقاد بودند که ساخت و تولید پیکان باید متوقف شود، در حالی که این خودرو سال‌ها میهمان جاده‌ها و خیابان‌های کشور بود.

وی تصریح کرد: اگر قرار است تولید خودروی پراید در سال 94 متوقف شود، باید خودرویی جایگزین پراید شود که از لحاظ کیفیت و ایمنی، با خودروهای روز دنیا همخوانی داشته باشد.

بیاتیان اظهار کرد: در صورتی که خودروسازان از کپی برداری خودرو فاصله بگیرند و به سمت خودکفایی هرچه بیشتر حرکت کنند و خود را با استانداردهای روز دنیا بیشتر هماهنگ کنند، می‌توان آینده روشن و امید بخشی را برای صنعت خودروسازی کشور متصور شد.

عضو هیئت رییسه کمیسیون صنایع و معادن مجلس، عنوان کرد: همزمان با ادامه تولید پراید باید خودرویی دیگر جایگزین آن شده و به تولید انبوه برسد تا بتواند بازار خود را پیدا کرده و مردم نیز به استفاده از آن تشویق شوند، سپس راهکارهایی را بوجود آورد تا تولید پراید متوقف شود.

گفتنی است، اخیرا مدیرعامل گروه خودروسازی سایپا اعلام کرده است، احتمال توقف عرضه پراید از سال ۹۴ وجود دارد ولی صادرات این محصول ادامه خواهد داشتبرچسب‌ها: جایگزین پراید

طبقه بندی:
ارسال توسط جمعی از هواداران مهندس بیاتیان
آخرین مطالب
آرشیو مطالب
پیوند های روزانه
امکانات جانبی
blogskin

ابزار وبلاگ

طراحی سایت

قالب وبلاگ