امروز :
هواداران مهندس سید محمد بیاتیان
***(کـاری کـنیم بمـانـد نـه کـاری کـنیم بـمانیم)***

مرتبه
تاریخ : دوشنبه 27 آبان‌ماه سال 1392

یک عضو هیأت رئیسه مجلس تذکرات کتبی نمایندگان به مسئولان اجرایی را قرائت کرد.

به‌ گزارش خبرگزاری دانشجویان ایران(ایسنا)، ضرغام صادقی عضو هیأت رئیسه مجلس در نشست علنی امروز (یکشنبه 26 ابان) تذکرات کتبی نمایندگان به مسئولان اجرایی کشور را قرائت کرد که مشروح این تذکرات به شرح زیر است:

**بیاتیان و حسینی نمایندگان بیجار و قصر شیرین در تذکری به وزیر راه و شهرسازی عنوان کردند که وام مسکن واحدهای خودمالکی پرداخت نمی‌شود.

 

 

**موسی احمدی نماینده مردم دیر، کنگان، جم و عسلویه به وزیر نیرو در خصوص افزایش تعرفه انشعاب برق که موجب نگرانی تولیدکنندگان و مردم شده است، و به وزرای جهاد کشاورزی و کشور در مورد سید ترال که یکی از اقدمات مخرب زیست‌دریایی است و افراد خاصی مبادرت به آن می‌کنند و نگرانی صیادان را در پی داشته است، تذکر داد.

**مهناز بهمنی نماینده مردم سراب به وزیر ارتباطات عدم پوشش مخابرات و تلویزیونی در پنجاه روستای حوزه انتخابیه خود را متذکر شد.

**حسینی نماینده قزوین، آبیک و البرز به وزیر کشور در مورد عدم پرداخت حق‌الزحمه عوامل اجرایی در انتخابات ریاست‌جمهوری و شوراها تذکر داد.

**مهناز بهمنی نماینده مردم سراب در تذکری به وزیر اقتصاد مشکلات به وجود آمده در بانک تجارت ناشی از تجمیع شعب این بانک و نارضایتی مردم منطقه حوزه انتخابیه از این موضوع را به وی منتقل کرد.

**قائدرحمت نماینده مردم درود ازنا در تذکری به وزرای صنعت و اقتصاد خواستار تسریع در حل مشکلات سرمایه در گردش کارخانه داروسازی بایرافلاک که ازنا و بهره‌برداری از فاز اول این کارخانه و نیز در تذکری به وزرای صنعت، اقتصاد و کار خواستار تسریع در احداث فاز چهارم کارخانه سیمان درود و تکمیل کارخانه فولاد ازنا و در تذکری به وزیر نیرو خواستار تسریع در حل مشکل آب شرب و کشاورزی مردم درود و ازنا و تأمین اعتبارات لازم در اینباره شد.

**ایرج ندیمی نماینده مردم لاهیجان و سیاهکل در تذکری به رئیس‌جمهور خواستار صدور دستور جلوگیری از واردات بی‌رویه اقلام کشاورزی مخصوصاً برنج مازاد بر نیاز کشور شد.

**موسی‌الرضا ثروتی نماینده مردم بجنورد به وزیر کشور در خصوص لزوم برنامه‌ریزی بهتر در شورای برنامه‌ریزی استان توسط استاندار و دعوت به موقع از نمایندگان مجلس و فعال‌سازی اتاق سرمایه‌گذاری و رفع رتبه آخر اشتغال‌زایی استان خراسان شمالی تذکر داد.

**رجب رحمانی نماینده مردم تاکستان طی تذکری به وزیر نیرو خواستار اقدام سریع در تکمیل پروژه فاضلاب تاکستان و تخصیص اعتبارات لازم و نظارت دقیق و فنی برای ضایعات خواستار آن و نیز در تذکری به وزیر راه و شهرسازی خواستار تسریع در تکمیل و تعریض محورهای تاکستان-نهاوند و سایر محورهای این منطقه شد.

**موسی احمدی نماینده مردم دیر، کنگان، جم و عسلویه به وزیر نیرو رفع مشکل آب شرب حوزه انتخابیه خود را متذکر شد.

**کمال‌الدین پیرمؤذن نماینده مردم اردبیل از رئیس‌جمهور به خاطر انتخاب مجید خدابخش به عنوان استاندار اردبیل تشکر کرد.

**سید حسین نقوی حسینی نماینده مردم ورامین و پیشوا به وزیر راه و شهرسازی ضرورت تسریع در ساخت بیمارستان شهرستان قرچک که با وجود جمعیت300 هزار نفری فاقد بیمارستان است را متذکر شد.

**رسایی، زارعی و حسینیان نمایندگان تهرن، شمیرانات، ری و اسلامشهر در تذکری به رئیس‌جمهور عنوان کردند که به چه دلیل با اظهاراتی که صحت و سقم آن مشخص نیست سیاه‌نمایی صورت می‌گیرد که از جمله آن می‌توان به اظهارات مربوط به اخذ مبلغی توسط یکی از وزرای پیشین از یکی از شیوخ امارات و گریه کردن وی اشاره کرد.

**منوچهری نماینده مردم پاوه در تذکری به وزیر کشور خواستار صدور دستور رسیدگی به حادثه تیراندازی مأموران نیروی انتظامی که منجر به قتل یکی از شهروندان در منطقه را در پی داشت شد.

**کوچکی‌نژاد نماینده مردم رشت به وزیر راه و شهرسازی مشکلات موجود در تکمیل پروژه مسکن مهر شهر رشت و به وزیر نیرو فراهم کردن آب شرب برای مردم حاشیه شهر رشت و خسارات ناشی از افت فشار برق را تذکر داد.

**رجب رحمانی نماینده مردم تاکستان در تذکری به وزیر بهداشت خواستار تسریع در تکمیل بیمارستان 96 تخت‌خوابی تاکستان و تأمین نیروی انسانی و خرید سی‌تی‌اسکن و دستگاه دیالیز شد.

**یعقوب جدگال نماینده مردم چابهار در طی تذکری به وزرای کشور و راه و شهرسازی خواستار رسیدگی به وضعیت انتخابات شورای بخش مرکزی شهرستان چابهار و رسیدگی به وضعیت استخدام‌های غیر بومی در گارد بنادر و دریانوردی چابهار شد.

**سیدباقر حسینی نماینده زابل، زهک و هیرمند به وزیر کشور در خصوص علت تعطیلی بازارچه مرزی، منطقه سیستان و به وزیر نیرو در مورد علت عدم توجه به حل مشکل آب کشاورزی منطقه سیستان و عدم تسریع در اجرای پروژه خروجی چاه نیمه چهارم تذکر داد.

**مهرداد لاهوتی نماینده مردم لنگرود به وزیر ارتباطات درباره قطع تلفن‌های روستاهای حوزه انتخابیه خود را متذکر شد.

**سید باقر حسینی نماینده مردم زابل، زهک و هیرمند در تذکری به وزیر نفت خواستار رفع مشکل گاز مصرفی مردم سیستان شد.

**احمدی نماینده مردم کنگاور، صحنه و هرسین به وزیر راه و شهرسازی در خصوص ضرورت اقدام عاجل در خصوص نصب روشنایی در کمربندی کنگاور تذکر داد.

**احمدی نماینده مردم دهلران در تذکری به وزیر نفت خواستار تسریع در عملیات اجرایی خط گاز اندیمشک-دهلران و گازرسانی به شهرستان دهلران و آب‌دانان شد.

**محمد فیروزی نماینده مردم نطنز و قمصر به وزرای جهاد کشاورزی و فرهنگ و ارشاد اسلامی در خصوص لزوم توجه به خرید تضمینی محصولات کشاورزی به ویژه محصول انار و لزوم ساماندهی به وضعیت فرهنگی و مدیریتی ادارات فرهنگ و ارشاد اسلامی تذکر داد.

**مهدی دواتگری نماینده مردم مراقه و عجب‌شیر در تذکری به وزیر نیرو خواستار اجتناب از قطع برق مدارس کشور به دلیل عدم پرداخت هزینه برق شد.

**علی نعمت چهاردولی نماینده مردم ملایر به وزیر نیرو در خصوص توجه ویژه به احداث تصفیه‌خانه آب شرب شهرستان ملایر تذکر داد.

**اسماعیل جلیلی نماینده مردم مسجدسلیمان، لالی، هفت‌چل و اندیکا طی تذکری به وزیر نفت خواستار تسریع در تکمیل پروژه شهرستان‌هایی که متولی آن وزارت نفت است شد و عنوان که ناتمام ماندن این پروژه‌ها مرگ شش نفر از شهروندان مسجد سلیمان را در پی داشته است.

**احمد شوهانی نماینده مردم ایلام به وزیر راه و شهرسازی تسریع در اجرای عملیات خط آهن ایلام را تذکر داد.

**مقداد نجف‌نژاد نماینده مردم بابلسر در تذکری به وزیر صنعت خواستار رفع مشکلات شهرک صنعتی بابلسر شد.

**منظری توکلی نمایند مردم بافق به وزیر نیرو در خصوص حل مشکل بحران آب مناطق حوزه انتخابیه خود و نیز به وزیر نفت در مورد گازرسانی به شهر برزوییه و روستاهای حوزه انتخابیه خود تذکر داد.

**صادقی و قادری نمایندگان مردم شیراز در تذکری به وزیر راه و شهرسازی خواستار تسریع در تکمیل رینگ اول کمربندی شیراز شدند.

**سید عبدالکریم هاشمی نخل ابراهیمی نماینده میناب، رودان، جاسک، سیریک و بشاگرد به وزیر کشور برخورد خشن و خارج از عرف نیروی انتظامی شهرستان رودان با راکبان موتورسیکلت‌ها را متذکر شد.

**ذوالانوار نماینده مردم شیراز در تذکری به وزیر علوم خواستار اجتناب از لجاجت با مجلس و بازگرداندن افراد نامناسب از مدیریت وزراتخانه شد و در تذکری به وزیر آموزش و پرورش بر عدم استفاده از بازنشستگان در مدیریت آموزش و پرورش تأکید کرد و نیز در تذکری به وزیر ارتباطات عنوان کرد که رویکرد خرید تجهیزات مخابراتی باید به تولید داخل بازگردد.

**موسی‌الرضا ثروتی نماینده مردم بجنورد در تذکری به وزیر صنعت خواستار بررسی علت عدم تخصیص تسهیلات از صندوق توسعه ملی و سایر منابع برای انجام پروژه‌های صنعتی و معدنی و تجارت و ضعف اشتغال‌زایی و جذب تسهیلات در استان شد.

**علی ایرانپور نماینده مردم مبارکه به رئیس‌جمهور در خصوص لزوم تسریع در حل مشکلات بازنشستگان، صنعت فولاد کشور تذکر داد.

**علی‌محمد بزرگواری نماینده مردم بهمئی و چوران طی تذکری به وزیر نیرو خواستار صدور دستور اکید به آب و برق خوزستان در خصوص قطع کردن جاده شهرک ولیعصر به دهدشت با احداث سد مارون و نیز به وزیر نفت برخورد ناشایست با جوانان جویای کار کهکیلویه و بویراحمر در عسلویه بعنوان نیروی کار غیربومی را متذکر شد.

**قائد رحمت نماینده مردم درود و ازنا در تذکری به وزیر راه و شهرسازی خواستار تسریع در آغاز عملیات اجرایی سد کنارگذر شهرستان درود و تسریع در تکمیل و دو بانده شدن این محور ازنا شازند و در تذکری به وزیر نیرو خواستار تسریع در حل مشکلات فاضلاب شهری و روستایی شهرستان‌های درود و ازنا شد.

**مجتبی رحماندوست نماینده مردم تهران، شمیران و اسلامشهر به وزیر اقتصاد عدم اجرای قوانین و مقررات مرتبط با ایثارگران را متذکر شد.

**اکبریان و کولیوند نمایندگان مردم کرج به وزیر نیرو در تشکیل شرکت آبفای روستایی را متذکر شدند.

**کاشانی و اربابی نمایندگان زاهدان و ایرانشهر به وزیر نفت در خصوص کمبود گاز مایع در شهرستان زاهدان تذکر دادند.

**موسوی و آغاجری نمایندگان اهواز و بندر ماهشهر به وزیر بهداشت بررسی علل وقوع بیماری پس از بارندگی‌های اخیر در خوزستان را تذکر دادند.

**بیاتیان و حسینی نمایندگان بیجار و قصر شیرین در تذکری به وزیر راه و شهرسازی عنوان کردند که وام مسکن واحدهای خودمالکی پرداخت نمی‌شود.

**حسینی، عارفی نمایندگان میانه، تبریز و جیرفت در تذکری به وزیر راه و شهرسازی مطرح کردند که با توجه به تأثیر مسکن در زندگی مردم و هزینه‌های بالای اجاره‌های مسکن ضرورت دارد تا طرح مسکن مهر مورد توجه جدی قرار گیرد. همچنین این نمایندگان در تذکری به رئیس‌جمهور خواستار توقف غیرقانونی استخدام‌های استانی که در چارچوب قانون برنامه پنجم و قانون مدیریت خدمات کشوری در حال انجام بود شدند.

**عیسی‌زاده قاضی‌پور و جهانگیرزاده نمایندگان میان‌دوآب و ارومیه به رئیس‌جمهور پرداخت حقوق و دستمزد کارکنان میراث فرهنگی تخت سلیمان را متذکر شدند.

**علیرضا محجوب، جواد جهانگیرزاده و نادر قاضی پور که نمایندگان تهران و ارومیه در تذکری به رئیس‌جمهور خواستار صدور دستور برای جلوگیری از آلوده‌سازی محیط زیست در روستاهای باقرشهر، نطنز و قمصر شدند.

**رستمیان، کاتب و جلالی نمایندگاه دامغان و گرمسار و شاهرود در تذکری به رئیس‌جمهور ضمن تشکر از خدمات دولت اعتراض خود را نسبت به استخدام در استانداری و ادارات کل استان سمنان عنوان کردند که عدالت در آن رعایت نشده است.

**رجب رحمانی نماینده مردم تاکستان به وزیر نیرو تخصیص آب مورد نیاز شهرستان تاکستان را بر اساس نظر کمیسیون اصل 90 مجلس را متذکر شد.

**مجتبی رحماندوست نماینده مردم تهران به وزیر خارجه در خصوص لزوم دقت در مذاکرات با سران آمریکایی و غربی با مردم و عمل متقابل با آنان با توجه به اظهارات این مقامات مبنی بر اینکه نیت و هدفشان کاهش تحریم و فشار بر مردم ایران نیست و به وزیر تعاون، کار و رفاه اجتماعی نیز در خصوص عدم اجرای بند ب ماده 44 قانون برنامه پنجم توسط صندوق‌های بازنشستگی تذکر داد.

**کوچکی‌نژاد نماینده مردم رشت به وزیر کشور عدم توجه به زیرساخت شهر رشت و به وزیر نفت عدم توجه به گازرسانی به روستاهای شهرستان رشت و به وزیر فرهنگ و ارشاد اسلامی عدم توجه به بازسازی بقعه خواهر امام در شهر رشت را متذکر شد.

**منصور حقیقت‌پور نماینده مردم اردبیل به وزیر بهداشت در خصوص علت کاهش ظرفیت دانشجویان PHTطب سنتی تذکر داد.

**علیپور نماینده مردم قائم‌شهر در تذکری به وزیر نیرو عنوان کرد که با توجه به کمبود آب شرب و کشاورزی در شهرستان قائم‌شهر، سوادکوه و جویبار علت عدم پیگیری احداث سد آدیسان چیست؟

**سید ناصر موسوی لارگانی نماینده مردم فلاورجان در تذکری به وزیر نیرو خواستار حمایت قاطع از طرح‌های بارانزایی در استان اصفهان شد و به وزیر راه و شهرسازی در خصوص لزوم تسریع در تکمیل مرکز درمان‌گستر در حوزه انتخابیه خود و به وزیر کشور در خصوص تسریع و ابلاغ شهر شدن دو روستا از روستاهای فلاورجان تذکر داد و به وزیر صنعت ضرورت جلوگیری از افزایش بی‌رویه قیمت خودروهای داخلی و تأکید بر افزایش کیفیت را متذکر شد و در تذکری به وزیر علوم خواستار توضیح در خصوص علت اخراج قنبرعلی تابش (شاعر انقلابی از دانشگاه علامه طباطبایی ) و لزوم بازگشت وی به دانشگاه و تسریع به آغاز به کار دانشکده دولتی در شهرستان فلاورجان شد.

**یعقوب جدگال نماینده مردم چابهار در تذکری به وزیر بهداشت خواستار رسیدگی به وضعیت نابسامان بیمارستان امام علی(ع) شهرستان چابهار شد.
طبقه بندی:
ارسال توسط جمعی از هواداران مهندس بیاتیان
آخرین مطالب
آرشیو مطالب
پیوند های روزانه
امکانات جانبی
blogskin

ابزار وبلاگ

طراحی سایت

قالب وبلاگ