خبرگزاری فارس: تعداد متقاضیان عضویت در کمیسیونهای تخصصی مجلس به تفکیک اولویت اول و دوم نمایندگان منتشر شد.
به گزارش خبرنگار پارلمانی خبرگزاری فارس، بر اساس گزارش بدوی شعب 15گانه برای عضویت در کمیسیونهای تخصصی و اصل نود قانون اساسی، تعداد متقاضیان عضویت در کمیسیونهای تخصصی مجلس به ترتیب بیشترین متقاضی به شرح ذیل است:
1-کمیسیون برنامه و بودجه و محاسبات
اولویت اول 44نفر، اولویت دوم 17نفر
2-کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس
اولویت اول 40نفر، اولویت دوم 17نفر
3-کمیسیون صنایع و معادن
اولویت اول 34نفر، اولویت دوم 28نفر
4-کمیسیون انرژی
اولویت اول 27نفر، اولویت دوم 23نفر
5-کمیسیون آموزش و تحقیقات
اولویت اول 26نفر، اولویت دوم 26نفر
6-کمیسیون اقتصادی
اولویت اول 24نفر، اولویت دوم 28نفر
7-کمیسیون عمران
اولویت اول 23نفر، اولویت دوم 25نفر
8-کمیسیون بهداشت و درمان
اولویت اول 17نفر، اولویت دوم 10نفر
9-کمیسیون کشاورزی
اولویت اول 16نفر، اولویت دوم 13نفر
10-کمیسیون اجتماعی
اولویت اول 14نفر، اولویت دوم 17نفر
11-کمیسیون فرهنگی
اولویت اول 8نفر، اولویت دوم 21نفر
12-کمیسیون قضایی و حقوقی
اولویت اول 8نفر، اولویت دوم 7نفر
13-کمیسیون اصل نود
اولویت اول 3نفر، اولویت دوم 5نفر
14-کمیسیون شوراها
اولویت دوم 8نفر
لیست کامل درخواستهای نمایندگان مجلس برای عضویت در کمیسیونهای تخصصی به شرح ذیل است:
* متقاضیان عضویت در کمیسیون آموزش و تحقیقات(اولویت اول)
1- عباس مقتدایی از اصفهان
2- عبدالوحید فیاضی از نور محمود آباد
3- قاسم احمدی لاشکی از نوشهر و چالوس
4- زهره طیبزاده نوری از تهران شمیرانات، ری و اسلامشهر
5- لاله افتخاری از تهران، شمیرانات، ری و اسلامشهر
6- اسفندیار اختیاری کسنویه از زرنشنیان یزد
7- علیرضا منادی سفیدان از تبریز اسکو و آذرشهر
8- عیسیزاده از میاندوآب شاهین دژ و تکاب
9- زارعی از تهران، شمیرانات، ری و اسلام شه
10- هروی از قائنات
11- نگهبان سلامی از خواف و رشتخوار
12- آقا تهرانی از تهران شمیرانات ری و اسلام شهر
13- خانلری از ارامنه شمال
14- حداد عادل از تهران، شمیرانات، ری و اسلامشهر
15- پژمان فر از مشهد و کلات
16- صابری از رامیان و آزاد شهر
17- نبویان از تهران، شمیرانات ری و اسلامشهر
18- چهاردولی از ملایر
19- زاهدی از کرمان و راور
20- سلطانی از رزن
21- بشیری از پاکدشت
22- کوچکزاده از تهران، شمیرانات، ری و اسلامشهر
23- منظر توکلی از بافت، رابر و ارزوئیه
24- جعفری از بجنورد، مانه، سملقان جاجرم و گرمه
25- خسروی سهل آبادی از تربت حیدریه، مه و لات و زاوه
26- عبادی از بیرجند و درمیان
**متقاضیان عضویت در کمیسیون آموزش و تحقیقات (اولویت دوم)
1- طاهری از گرگان و آق قلا
2- شفیعی از ممسنی و رستم
3- ایرانپور از مبارکه
4- سلیمانی از تهران، شمیارنات ری و اسلامشهر
5- حسینی از زابل، زهک و هیرمند
6- قائدرحمت از دورود و ازنا
7- بزرگواری از کهگیلویه و بهمئی و چرام
8- سلیمی از محلات و دلیجان
9- عزیزی فارسانی از اردل، فارسان، کوهرنگ، و بخش کیار
10- محمد صادقی از کازرون
11- فریدونی از فیروز آباد - قیر و کارزین و فراشبند
12- هاشم زهی از نهبندان و سربیشه
13- جعفرپور از لارستان، خنج و گراش
14- جمیری از بوشهر، دیلم و گناوه
15- مروی از نیشابور و تخت جلگه
16- یحییزاده فیروز آباد از تفت و میبد
17- جراره از بندر عباس، قشم حاجی آباد، ابوموسی و خمیر
18- خان محمدی خرمی از ابهر و خرمدره
19- عمرانی از سمیرم
20- فیروز از نطنز و قمصر
21- احمدی از داراب و رین دشت
22- شهریاری از زاهدان
23- مطهری از زاهدان
24- افضلیفرد از اردبیل، نیر و نمین
25- رستمیان از دامغان
26- مرادی از سنندج، دیواندره و کامیاران
** متقاضیان عضویت در کیمسیون اجتماعی(اولویت اول)
1- علیمردانی از زنجان و طارم
2- عیسیزاده از میاندوآب، شاهین دژ و تکاب
3- کاشانی از زاهدان
4- مظفر از تهران، شمیرانات، ری و اسلامشهر
5- طلا از تهران، شمیرانات ری و اسلامشهر
6- محجوب از تهران، شمیرانات، ری و اسلامشهر
7- عبدی از خرم آباد و دوره
8- قائدرحمت از دورود و ازنا
9- رحمان دوست از تهران، شمیرانات، ری و اسلامشهر
10- مصری از کرمانشاه
11- باهنر از تهران، شمیرانات ری و اسلامشهر
12- عزیزی از شیروان
13- صلاحی از تفرش و آشتیان
14- عارفی از جیرفت و عنبر آباد
**متقاضیان عضویت در کمیسیون اجتماعی(اولویت دوم)
1- خضری از پیرانشهر و سردشت
2- احمدی لاشکی از نوشهر و چالوس
3- موسی اصل از گرمی
4- حسینی از میانه
5- تامینی لیچایی از رشت
6- رزم از کرمانشاه
7- علی لو از شبستر
8- صابری از رامیان و آزادشهر
9- نوروزی از علیآباد کتول
10- احمدی از کنگاور، صحنه، هرسین، بیستون و دینور
11- ابوترابی از نجف آباد، تیران و کرون
12- پورفاطمی از دشتی و تنگستان
13- دواتگری از مراغه، عجبشیر، سراجو و قلعه چای
14- اردشیر لاریجانی از قم
15- خجسته از همدان و فامنین
16- کامران دستجردی از اصفهان
17- نوری از شوش
*متقاضیان عضویت در کمیسیون اقتصادی(اولویت اول)
1- میر محمدی از گلپایگان و خوانسار
2- رجبی از مینودشت، کلاله، گالیکش و مراوه تپه
3- فتحیپور از کلیبر، خداآفرین و هوراند
4- صرامی فروشانی از خمینی شهر
5- کریمیان از مریوان و سروآباد
6- بهمئی از سراب
7- علیپور از ماکو چالدران، شوط و پلدشت
8- حقیقتپور از اردبیل، نیر و نمین
9- خصوصیثانی از صومعه سرا
10- احمدی از مهاباد
11- شیری علی آبادی از هشترود و چاراویماق
12- ندیمی از لاهیجان و سیاهکل
13- حسینزاده بحرینی از مشهد و کلات
14- حسن نژاد از مرند و جلفا
15- مددی از میانه
16- یحیی زاده فیروزآبادی از تفت و میبد
17- پور ابراهیمی داورانی از کرمان و راور
18- نکو از رباط کریم و بهارستان
19- رجایی باغ سیایی از گناباد و بجستان
20- عاشوری قلعه رودخانی از قومن و شفت
21- شکری از طوالش، رضوانشهر و ماسال
22- حکیمی از رودبار
23- زارع از آباده و بوانات و خرم بید
24 - بیگی از میاندوآب شاهین دژ و تکاب
* متقاضیان عضویت در کمیسیون اقتصادی(اولویت دوم)
1- جهانگیزاده از ارومیه
2- احمدی از دهلران، دره شهر و آبدانان
3- حسینی از قائمشهر، سواد کوه و جویبار
4- زمانیان دهکردی از شهرکرد
5- دهقانی از ورزقان و خاروانا
6- زارعی از بویر احمد و دنا
7- علیپور از قائمشهر ، سواد کوه و جویبار
8- اسماعیلی از زنجان و طارم
9- اربابی از شهرکرد
10- خسته بند بندرانزلی
11- عبداللهی از ماهنشان و ایجرود
12- نادران از تهران، شمیرانات، ری و اسلامشهر
13- قاضی پور از ارومیه
14- مصباحی مقدم از تهران، شمیرانات، ری و اسلامشهر
15- نجف نژاد از بابلسر و فریدونکنار
16- رهبری از رودسر و املش
17- قوامی از اسفراین
18- قادری از شیراز
19- کاتب از گرمسار و آرادان
20- ثروتی از بجنورد، مانه، سلمقان، جاجرم و گرمه
21- موسی لارگانی از فلاورجان
22- نوری قزلجه از بستان آباد
23- امامی از گرگان و آق قلا
24- روبرت بیگلریان ارامنه جنوب
25- بیگلری از سنقز و بانه
26- باهنر از تهران، شمیرانات ری و اسلامشهر
27- اسداللهی از تربت جام تایباد و باخزر
28- بهمئی از رامهرمز و رامشیر
**متقاضیان عضویت در کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی (اولویت اول)
1- جهانگیزاده از ارومیه
2- محسن ثانی از سبزوار، جوین، جغتای و خوشاب
3- افخمی از ملکان
4- اسماعیلی از زنجان
5- شجاعی از ساری و میان دورود
6- حسینی از قزوین آبیک و البرز
7- شفیعی از ممسنی و رستم
8- دستغیب از شیراز
9- حسینی از قصر شیرین، سرپل ذهاب و گیلانغرب
10- رسایی از تهران، شمیرانات، ری و اسلامشهر
11- سادات ابراهیمی از شوشتر و گتوند
12- سبحانینیا از نیشابور و تخت جلگه
13- حسینی از زابل ، زهک و هیرمند
14- شوشتری از قوچان و فاروج
15- جوکار از یزد و صدوق
16- رضایی از خمین
17- آلیا از تهران، شمیرانات، ری و اسلامشهر
18-- حیدرپور شهرضایی - عوض - شهر رضا و دهاقان
19- کوثری از تهران، شمیرانات، ری و اسلامشهر
20- خدایی سوری از دلفان و سلسله
21- پور مختار از بهار و کبودرآهنگ
22- جلالی از شاهرود و میامی
23- منصوری از کاشان، آران و بیدگل
24- آشوری تازیانی از بندر عباس، قشم حاجی آباد، ابوموسی و خمیر
25- آقا محمدی از خرم آباد و دوره
26- بخشایش اردستانی از اردستان
27- بروجردی از بروجرد
28- سنایی از نهاوند
29-کریمیقدوسی از مشهد
30-دارایی از اندیمشک
31-نقوی حسینی از ورامین
32نعیمی از آستارا
33-ناصری از بابل
34-رهبر از تهران، شمیرانات، ری و اسلامشهر
35-احمدی از کنگاور، صحنه، هرسین، بیستون و دینور
36-آصفری از حسن-اراک، کمیجان و خنداب
37-دواتگری از مراغه، عجبشیر، سراجو و قلعهچای
38-افضلیفرد از اردبیل، نیر و نمین
39-کامران دستجردی از اصفهان
40-مرادی از سنندج، دیواندره و کامیاران
**متقاضیان عضویت در کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی(اولویت دوم)
1-کیایی نژاد - مفید- ساوجبلاغ، نظرآباد و طالقان
2-نوباوه وطن-بیژن-تهران، شمیرانات، ری و اسلامشهر
3-تابش-محمدرضا-اردکان
4-سالککاشانی-احمد-اصفهان
5-فتاحی-حسین-شهر بابک
6-طلا- حسین-تهران، شمیرانات، ری و اسلامشهر
7-هروی-جواد-قائنات
8-مظفر- حسین- تهران، شمیرانات، ری و اسلامشهر
9-جلیلیان-علی-اسلامآباد غرب و دالاهو
10-کوچکی نژادارم ساداتی - جبار- رشت
11-بذرپاش-مهرداد- تهران، شمیرانات، ری و اسلامشهر
12-اکبریان-عزیز- کرج
13-درویشپور-حجتالله-ایذه و باغملک
14-زاهدی-محمدمهدی-کرمان وراور
15-سودانی-ناصر-اهواز و باوی
16-بشیری-فرهاد-پاکدشت
17-مصری-عبدالرضا-کرمانشاه
**متقاضیان عضویت در کمیسیون انرژی(اولویت اول)
1-حیدری طیب-سیدسعید-کرمانشاه
2-سامری-عبدالله-خرمشهر وجزیره مینو
3-میرکاظمی-سید مسعود-تهرانع شمیرانات، ری و اسلامشهر
4-صالحی نسب- نصار- دشت آزادگان و هویزه
5-نجابت- حسین- تهران، شمیرانات، ری و اسلامشهر
6-جعفری بنه خلخال- جلیل- خلخال و کوثر
7-بنیهاشمی چهارم -سید هاشم - مشهد و کلات
8-سعدون زاده - جواد - آبادان
9-فریدونی - نادر - فیروزآباد، قیر و کارزین و فراشبند
10-انصاری -محمدسعید-آبادان
11-جمیری-عبدالکریم-بوشهر، دیلم و گناوه
12-احمدی-موسی-دیر،کنگان و جم
13-موسوی-سیدموسی-لامرد و مهر
14-مروی - علی- نیشابور و تخت جلگه
15-امیریخامکانی- حسین-زرند و کوهبنان
16-درویشپور-حجتالله- ایذه و باغملک
17-سودانی-ناصر-اهواز و باوی
18-موسوی-سیدشکرخدا-اهواز باوی
19-بیگلریان- روبرت- ارامنه جنوب
20-تمیمی-عبدالله- شادگان
21-سجادی - احمد- فریمان،سرخس، احمدآباد و رضوی
22-سلطانی-امیرعباس - بروجن
23-ذوالانوار-سیدحسین- شیراز
24-دهدشتی-سیدحسین-آبادان
25-موسوینژاد- سید مهدی - دشتستان
26-آقاجری-حبیب-بندماهشهر، امیدیه و هندیجان
27-بهمئی-شمساله-رامهرمز و رامشیر
**متقاضیان عضویت در کمیسیون انرژی(اولویت دوم)
1-میرمحمدی- سیدمحمد حسین- گلپایگان و خوانسار
2-صادقی- ضرغام- شیراز
3-صرامی فروشانی- محسن- خمینی شهر
4-کریمیان- امید- مریوان و سروآباد
5-سقایی- محمد- نی ریز و استهبان
6-زارعی- علی اصغر- تهران، شمیرانات، ری و اسلامشهر
7-حسینی- سیدشریف- اهواز و باوی
8-مره صدق- سیامک- کلیمیان
9-تاج گردون- غلامرضا- گچساران و باشت
10-سبحانی نیا- حسین- نیشابور و تخت جله
11-ندیمی- ایرج- لاهیجان و سیاهکل
12-منصوری بیدکانی- مجید- لنجان
13-ملکشاهی- الهیار- کوهدشت
14-جوکار- محمدصالح- یزد و صدوق
15-کائیدی- علی- پلدختر و ملاوی
16-میرمرادزهی- هدایت الله- سراوان، سیب و سوران و زابلی
17-آقامحمدی- ابراهیم- خرم آباد و دوره
18-حسین زاده- عبدالکریم- نقده و اشنویه
19-نعمتی- بهروز- اسدآباد
20-دامادی- محمد- ساری و میان دورود
21-کارخانه- ابراهیم- همدان و فا منین
22-نظری مهر- محمدجواد- کردکوی، ترکمن، بندرگز و گمیشان
23-آقاجری- حبیب- بندرماهشهر، امیدیه و هندیجان
**متقاضیان عضویت در کمیسیون برنامهوبودجه(اولویت اول)
1-صادقی- ضرغام- شیراز
2-احمدی- علی محمد- دهلران، دره شهر و آبدانان
3-زمانیان دهکردی- سیدسعید- شهرکرد
4-رحمتی- رجب- تاکستان
5-اسفنائی- محمدعلی- فریدن، فریدونشهر و چادگان
6-غضنفرآبادی- موسی- بم، ریگان، فهرج و نرماشیر
7-عبدالله زاده- محمدعلی- فردوس، طبس، بشرویه و سرایان
8-اربابی- محمدسعید- ایرانشهر، سرباز، دلگان
9-سقایی- محمد- نی ریز و استهبان
10-عبداللهی- رضا- ماه نشان و ایجرود
11-نادران- الیاس- تهران، شمیرانات، ری و اسلامشهر
12-تابش- محمدرضا- اردکان
13-نجف نژاد- مقداد- بابلسر و فریدونکنار
14-مصباحی مقدم- غلامرضا- تهران، شمیرانات، ری و اسلامشهر
15-رهبری- محمدمهدی- رودسر و املش
16-قاضی زاده هاشمی- سیدامیرحسین- مشهد و کلات
17-تاج گردون- غلامرضا- گچساران و باشت
18-قوامی- هادی- اسفراین
19-قادرمرزی- حامد- قره و دهگلان
20-محمدی- داوود- قزوین، آبیک و البرز
21-حسنپور بیگلری- شهباز- سیرجان و بردسیر
22-موسوی- سیدمحمدعلی- خدابنده
23-باقری- محمد- بناب
24-سلیمی- علیرضا- محلات و دلیجان
25-کولویند- محمدجواد- کرج
26-کوچکی نژاد ارم ساداتی- جبار- رشت
27-امیرآبادی فراهانی- احمد- قم
28-کاتب- غلامرضا- گرمسار و آرادان
29-قادری- جعفر- شیراز
30-ثروتی- موسی الرضا- بجنورد، مانه، سملقان، جاجرم و گرمه
31-عثمانی- محمدقسیم- بوکان
32-عزیزی- قاسم- شازند
33-موسوی لارگانی- سیدناصر- فلاورجان
34-نیازآذری- حسین- بابل
35-یوسفیان ملا- عزت الله- آمل
36-هاشمی نخل ابراهیمی- سیدعبدالکریم- میناب، رودان، جاسک، سیریک و بشاگرد
37-توکلی- احمد- تهران، شمیرانات، ری و اسلامشهر
38-حاجی دلیگانی- حسین علی- شاهین شهر، میمه و برخورا
39-امامی- عیسی- رگان و آق قلا
40-جلیلی- اسماعیل- مسجد سلیمان، لالی، اندیکا و هفتکل
41-جعفرزاده ایمن آبادی- غلامعلی- رشت
42-محمدزاده- حسین- درگز
43-اسداللهی- غلامرضا- تربت جام، تایباد و باخرز
44-خجسته- امیر- همدان و فامنین
**متقاضیان عضویت درکمیسیون برنامه و بودجه(اولویت دوم)
1-اسماعیل نیا- محمد- کاشمر، بردسکن و خلیل آباد
2-جعفری بنه خلخال- جلیل- خلخال و کوثر
3-احمدی- عثمان- مهاباد
4-گروسی- حسین- شهریار، قدس و ملارد
5-علوی- سیداحسن- سنندج، دیواندره و کامیاران
6-شوشتری- هادی- قوچان و فاروج
7-حسینزاده بحرینی- محمدحسین- مشهد و کلات
8- حسن نژاد- محمد- مرند و جلفا
9-حیدرپور شهرضایی- عوض- شهرضا و دهاقان
10-پورمختار- محمدعلی- بهار و کبودرآهنگ
11-پشنگ- حمیدرضا- خاش، نصرت آباد، میرجاوه و کورین
12-آقایی مغانجوقی- علی اکبر- سلماس
13-هاشمی- سیدمهدی- تهران، شمیرانات، ری و اسلامشهر
14-پورابراهیمی داورانی- محمدرضا- کرمان و راور
15-حسینی صدر- مؤید- خوی و چایپاره
16-رجایی باغسیایی- محمد- گناباد و بجستان
17-بائوج لاهوتی-مهرداد- لنگرود
**متقاضیان عضویت در کمیسیون بهداشت و درمان(اولویت اول)
1-خضری- رسول- پیرانشهر و سردشت
2-عالی- حلیمه- زابل، زهک و هیرمند
3-تأمینی لیچایی- حسن- رشت
4-مره صدق- سیامک- کلیمیان
5-مرندی- سیدعلیرضا- تهران، شمیرانات، ری و اسلامشهر
6-کائیدی- علی- پلدختر و ملاوی
7-عزیزی فارسانی- حمیدرضا- اردل، فارسان، کوهرنگ و بخش کیار
8-محمدصادقی- شاهین- کازرون
9-هاشمزهی- مراد- نهبندان و سربیشه
10-آریایی نژاد- احمد- ملایر
11-میرگلوی بیات- شهلا- ساوه و زرندیه
12-فتاحی- عابد- ارومیه
13-پزشکیان- مسعود- تبریز، اسکو و آذرشهر
14-عباسی- سلیمان- گنبدکاووس
15-شهریاری- حسینعلی- زاهدان
16-منوچهری- نعمت الله- پاوه، جوانرود، ثلاث بابجانی و روانسر
17-رستمیان- عبدالرحمن- دامغان
**متقاضیان عضویت در کمیسیون بهداشت و درمان(اولویت دوم)
1-رضایی کوچی- محمدرضا- جهرم
2-رجبی- عبدالکریم- مینودشت، کلاله، گالیکش و مراوهتپه
3-طبیب زاده نوری- زهره- تهران، شمیرانات، ری و اسلامشهر
4-علیمردانی- محسن- زنجان و طارم
5-کاشانی- ناصر- زاهدان
6-قربانی- محمدحسین- آستانه اشرفیه
7-عبدی- ایرج- خرم آباد و دوره
8-موسوی- سیدموسی- لامرد و مهر
9-محبی- محمدابراهیم- سنقر و کلیایی
10-صلاحی- عباس- تفرش و آشتیان
**متقاضیان عضویت در کمیسیون شوراها و امور داخلی کشور (اولویت اول)
هیچ یک از نمایندگان به عنوان اولویت اول این کمیسیون را انتخاب ننموده است.
**متقاضیان عضویت در کمیسیون شوراها و امور داخلی کشور (اولویت دوم)
1- افخمی - شهروز - ملکان
2- آرامی - منصور - بندرعباس، قشم حاجیآباد، ابوموسی و خمیر
3- آریایینژاد - احمد - ملایر
4- دهقانی نقندر - محمد- چناران، طرفبه
5- فتاحی - عابد - ارومیه
6- جباری - احمد - بندر لنگه، بستک و پارسیان
7- سبحانی فر - رمضانعلی - سبزوار، جوین، جغتای و خوشاب
8- برومند داشقاپو - حبیب - پارس آباد و بیله سوار
**متقاضیان عضویت در کمیسیون صنایع و معادن (اولویت اول)
1- حسینی - سید هادی - قائمشهر،سوادکوه و جویبار
2- دهقانی - اللهوردی - ورزقان و خاروانا
3- زارعی - غلام محمد - بویر احمد و دنا
4- اسماعیلی - داریوش - سروستان، خرامه و کوار
5- قاضیپور - نادر - ارومیه
6- پیر مؤذن - کمالالدین - اردبیل، نیر و نمین
7- حسینی - سید شریف - اهواز و باوی
8- فتاحی - حسین - شهربابک
9- قرانی - محمد حسین - آستانه اشرفیه
10- عباسپور - روحالله - بوئین زهرا
11- گروسی - حسین - شهریار، قدس و ملارد
12- سلیمانی - محمد - تهران، شمیرانات، ری و اسلامشهر
13- منصوری بیدکانی - مجید - لنجان
14- آذین - حسین - رفسنجان و انار
15- علیلو - علی - شبستر
16- هاشمی - سید عنایتالله - سپیدان
17- بذرپاش - مهرداد - تهران، شمیرانات، ری و اسلامشهر
18- بیاتیان - سید محمد - بیجار
19- زارع زاده مهریزی- دخیل عباس - مهریز، بافق ، ابرکوه و خاتم
20- نوروزی - رحمتالله - علیآباد کتول
21- سعیدی - محمد اسماعیل - تبریز، اسکو آذرشهر
22- اکبریان - عزیز- کرج
23- جراره - ابوالقاسم - بندرعباس، قشمت حاجیآباد، ابوموسی و خمیر
24- حسینی صدر - مؤید - خوی و چایپاره
25- خان محمدی خرمی - محمدرضا - ابهر و خرمدره
26- نعمتی - بهروز - اسدآباد
27- فولادگر - حمیدرضا - اصفهان
28- بیگلری - محسن - سقز و بانه
29- پورفاطمی - سید محمد مهدی - دشتی و تنگستان
30 - رحمانی - رضا
31- سبحانی فر - رمضانعلی - سبزوار، جوین، جغتای و خوشاب
32- طاهری - الیاس - اقلید
33- کارخانه - ابراهیم - همدان و فامنین
34- نظری مهر - محمد جواد - کردکوی، ترکمن، بندرگز و گمیشان
**متقاضیان عضویت در کمیسیون صنایع و معادن (اولویت دوم)
1- فرهنگی - محمد حسین - تبریز، اسکو و آذرشهر
2- اسفنانی - محمد علی - فریدن، فریدونشهر و چادگان
3- عبداللهزاده - محمد علی - فردوس، طبس، بشرویه و سرایان
4- اختیاری کسنویه یزد - اسفندیار - زرتشتیان
5- بهمنی - مهناز - سراب
6- علیپور - محمد - ماکو، چالدران، شوط و پلدشت
7- میرکاظمی - سید مسعود - تهران، شمیرانات، ری و اسلامشهر
8- شیری علیآبادی - غلامحسین - هشترود و چاراویماق
9- باقری - محمد - بناب
10- خانلری - کارن - ارامنه شمال
11- منصوری آرانی - عباسعلی - کاشان، آران و بیدگل
12- میرگلوی بیات - شهلا - ساوه و زرندیه
13- هاشمی نخل ابراهیمی - سید عبدالکریم - میناب، رودان، جاسک، سیریک و بشاگرد
14- رجائی - عباس - اراک، کمیجان خنداب
15- امیری خامکانی - حسین - زرند و کوهبنان
16- حاجی دلیگانی - حسین علی - شاهین شهر، میمه و برخوار
17- موسوی - سید شکر خدا - اهواز و باوی
18- جلیلی - اسماعیل - مسجد سلیمان، لالی، اندیکا و هفتکل
19- ناصری - علی اکبر - بابل
20- عاشوری قلعه رودخانی - ناصر - فومن و شفت
21- آصفری - محمد حسن - اراک، کمیجان خنداب
22- سلطانی - امیر عباس - بروجن
23- محمدزاده - حسین - درگز
24- پاپیزاده بالنگان - عباس - دزفول
25- حکیمی - عطاالله - رودبار
26- عزیزی - عبدالرضا - شیروان
27- خسروی - علیرضا - سمنان و مهدیشهر
28- آقاجری - حبیب - بندر ماهشهر، امیدیه و هندیجان
**متقاضیان عضویت در کمیسیون عمران (اولویت اول)
1- رضایی کوچی - محمدرضا - جهرم
2- فرهنگی - محمد حسین - تبریز، اسکو و آذرشهر
3- علی پور خنکداری - کمال - قائمشهر ، سوادکوه و جویبار
4- حسینی - سید بهلول - میانه
5- فلاحی باباجان - عباس - اهر و هریس
6- خسته بند - حسن - بندر انزلی
7- جلیل سر قلعه - مجید - لردگان
8- علوی - سید حسن - سنندج، دیواندره و کامیاران
9- آرامی - منصور - بندرعباس، قشم حاجیآباد، ابوموسی و خمیر
10- پشنگ - حمیدرضا، خاش، نصرتآباد، میرجاوه و کورین
11- بت کلیا - یوناتن - اشوریان و کلدانی
12- آقایی مغانجوقی - علی اکبر سلماس
13- هاشمی - سید مهدی - تهران، شمیرانات، ری و اسلامشهر
14- حسین زاده - عبدالکریم - نقده و اشنویه
15- جباری - احمد - بندل لنگه، بستک و پارسیان
16- قیمی - احمد علی - بهشهر، نکا و گلوگاه
17- فیروزی - محمد - نطنز و قمصر
18 - احمدی - نبیالله - داراب و زرین دشت
19- دامادی - محمد - ساری و میاندورود
20 - محبی - محمد ابراهیم - سنقر و کلیایی
21- خسروی - علیرضا - سمنان و مهدیشهر
22- باثوج لاهونی - مهرداد - لنگرود
23- شریعتی - محمد باقر
**متقاضیان عضویت در کمیسیون عمران(اولویت دوم)
1- اسماعیلی - داریوش - سروستان، خرامه و کوار
2- حسینی - فتحالله - قصر شیرین، سرپلذهاب و گیلانغرب
3- جدگال - یعقوب - چابهار،نیکشهر و کنارک
4- خصوصی ثانی - حمیدرضا - صومعهسرا
5- پیر مؤذن - کمالالدین - اردبیل، نیر و نمین
6- قادر مرزی - حامد - قروه و دهگلان
7- بنی هاشمی چهارم - سید هاشم - مشهد و کلات
8- رضایی - محمد ابراهیم - خمین
9- خدایی سوری - حجتالله - دلفان و سلسله
10- امیری کهنوج - محمدرضا - کهنوج، منوجان و رودبار جنوب، قلعه گنج و فاریاب
11- کولیوند - محمد جواد - کرج
12- امیر آبادی فراهانی - احمد - قم
13- نیاز آذری - حسین - بابل
ردیف، نام خانوادگی، نام، حوزه انتخابیه
14- هاشمی - سید عنایتالله- سپیدان
15- توکلی - محمد تقی - الیگودرز
16- بیاتیان - سید محمد - بیجار
17- چهاردولی - علی نعمت - ملایر
18- عباسی - سلیمان - گنبدکاووس
19- جعفرزاده ایمن آبادی - غلامعلی - رشت
20- کوچکزاده - مهدی - تهران، شمیرانات، ری و اسلامشهر
21- برومندی - محمد مهدی - مرودشت، ارسنجان و پاسارگاد
22- بیرانوند- بهرام - بروجرد
23- طاهری - الیاس - اقلید
24- منوچهری - نعمتالله - پاوه، جوانرود، ثلاث باباجانی و روانسر
25- زارع - رحیم - اباده، بوانات و خرم بید
**متقاضیان عضویت در کمیسیون فرهنگی (اولویت اول)
1- طاهری - سید علی - گرگان و آققلا
2- موسوی اصل - میر قسمت - گرمی
3- کیایی نژاد - مفید - ساوجبلاغ، نظرآباد و طالقان
4- نوباوه وطن - بیژن - تهران، شمیرانات، ری و اسلامشهر
5- سالک کاشانی - احمد - اصفهان
6- جعفرپور - جمشید - لارستان، خنج و گراش
7- آشتیانی عراقی - رضا - قم
8- مطهری - علی - تهران، شمیرانات، ری و اسلامشهر
**متقاضیان عضویت در کمیسیون فرهنگی (اولویت دوم)
1- مقتدایی خوراسگانی - عباس - اصفهان
2- فیاضی - عبدالوحید - نور و محمود آباد
3- افتخاری - لاله - تهران، شمیرانات، ری و اسلامشهر
4- حیدری طیب - سید سعید - کرمانشاه
5- شجاعی کیاسری - سید رمضان - ساری و میان دورود
6- حسینی - سید مرتضی - قزوین، آبیک و البرز
7- نجابت - حسین - - تهران، شمیرانات، ری و اسلامشهر
8- دستغیب - سید احمدرضا - شیراز
9- حداد عادل - غلامعلی - تهران، شمیرانات، ری و اسلامشهر
10- پژمان فر - نصرالله - مشهد و کلات
11- نبویان - سید محمد - تهران، شمیرانات، ری و اسلامشهر
12- نکو - ابراهیم - رباط کریم و بهارستان
13- سلطانی صبور - عطاالله - رزن
14- رهبر - فاطمه - تهران، شمیرانات، ری و اسلامشهر
15- سجادی - احمد - فریمان، سرخس، احمدآباد و رضویه
16- منظری توکلی - علیرضا - بافت، رابر و ارزوئیه
17- جعفری - قاسم- بجنورد، مانه، سملقان، جاجروم و گرمه
18- خسروی سهلآبادی - ابوالقاسم - تربیت حیدریه، مه و لات و زاوه
19- موسوی نژاد - سید مهدی - دشتستان
20- عبادی - سید محمدباقر - بیرجند و درمیان
21- بیگی ئیلانلو - روحالله - میاندوآب، شاهیندژ و تکاب
**متقاضیان عضویت در کمیسیون قضائی و حقوقی (اولویت اول)
1- طباطبایی نائینی - سید حمیدرضا - نائین، خور و بیابانک
2- رزم - محمد - کرمانشاه
3- ملکشاهی - الهیار - کوهدشت
4- جلیلیان - علی - اسلامآباد غرب و دالاهو
5- دهقانی تفندر - محمد - چناران، طرقبه
6- اخوان بیطرف - نیره - اصفهان
7- قره سید رومیانی - میرهادی - تبریز، اسکو و آذرشهر
8- ابوترابی -ابوالفضل - نجفآباد، تیران و کرون
**متقاضیان عضویت در کمیسیون قضائی و حقوقی (اولویت دوم)
1- جلیل سرقلعه - مجید - لردگان
2- محمدی - داوود - قزوین، آبیک و البرز
3- یوسفیان ملا - عزتالله - آمل
4- احمدی - موسی - دیر، کنگان و جم
5- تمیمی - عبدالله - شادگان
6- نعیمی رز - صفر - آستارا
7- آشتیانی عراقی - رضا - قم
**متقاضیان عضویت در کمیسیون کشاورزی، آب و منابع طبیعی (اولویت اول)
1- اسماعیلنیا - محمد - کاشمر، بردسکن و خلیلآباد
2- جدگال - یعقوب - چابهار، نیکشهر و کنارک
3- امیری کهنوج - محمدرضا - کهنوج، منوجان و رودبار جنوب، قلعه گنج و فاریاب
5- بزرگواری - سید علی محمد - کهگیلویه،بهمئی و چرام
6- میر مراد زهی - هدایتالله - سراوان، سیب و سوران و زابلی
7- نوری قزلجه - غلامرضا - بستانآباد
8- توکلی - محمد تقی - الیگودرز
9- رجائی - عباسی - اراک، کمیجان و خنداب
10 - اسدی - یونس - مشکین شهر
11- عمرانی - سکینه - سمیرم
12- برومندی - محمد مهدی - مرودشت، ارسنجان و پاسارگاد
13- بیرانوند - بهرام - بروجرد
14- پاپیزاده بالنگان - عباس - دزفول
15- برومند داشقاپو - حبیب - پارسآباد و بیله سوار
16- نوری - سید راضی - شوش
**متقاضیان عضویت در کمیسیون کشاورزی، آب و منابع طبیعی (اولویت دوم)
1- محسنی ثانی - محمدرضا - سبزوار، جوین، جغتای و خوشاب
2- سامری - عبدالله - خرمشهر و جزیره مینو
3- فاحی باباجان - عباس - اهر و هریس
4- صالحی نسب - ناصر - دشت آزادگان و هویزه
5- عالی - حلیمه - زابل، زهک و هیرمند
6- حقیقتپور - منصور -اردبیل، نیر و نمین
7- عباسپور - روحالله - بوئین زهرا
8- دارابی - عبدالمحمد - اندیمشک
9- زارع زاده مهریزی - دخیل عباس - مهریز، بافق، ابرکوه و خاتم
10- سعیدی - محمد اسماعیل - تبریز، اسکو آذرشهر
11- شکری - محمود - طوالش، رضوانشهر و ماسال
12- عارفی - فرجالله - جیرفت و عنبرآباد
13- شریعتی - محمد باقر
**متقاضیان عضویت در کمیسیون اصل نودم قانون اساسی (اولویت اول)
1- ابوترابی فرد - سید محمد حسن - تهران، شمیرانات، ری و اسلامشهر
2- زاکانی - علیرضا - تهران، شمیرانات، ری و اسلامشهر
3- اردشیر لاریجانی - علی - قم
متقاضیان عضویت در کمیسیون اصل نودم قانون اساسی(اولویت دوم)
1- طباطبایی نائینی - سید حمیدرضا - نائین، خور و بیابانک
2- کوثری - اسماعیل - تهران، شمیرانات، ری و اسلامشهر
3- موسوی - سید محمد علی - خدابنده
4- توکلی - احمد - تهران، شمیرانات، ری و اسلامشهر
5- قره سید رومیانی - میرهادی - تبریز، اسکو و آذرشهر