امروز :
هواداران مهندس سید محمد بیاتیان
***(کـاری کـنیم بمـانـد نـه کـاری کـنیم بـمانیم)***

یاتیان نماینده مردم شهرستان بیجار در مجلس شورای اسلامی در این جلسه از برگزاری همایش تخصصی صنعت در ابتدای سال آینده با حضور سرمایه گذاران بومی و غیربومی با هدف جذب سرمایه گذار خبر داد و گفت : باید در اجرای پروژه شهرک صنعتی یاسوکند تسریع بعمل آید .

 

رئیس شرکت شهرک های صنعتی کردستان هم در این جلسه از واگذاری 66 قطعه زمین در شهرک صنعتی بیجار به متقاضیان خبر داد و افزود هم اکنون شهرک صنعتی بیجار با 87 هکتار مساحت ، یکی از بهترین شهرکهای صنعتی استان است .


درحال حاضر10واحد فعال و 8 واحد نیمه فعال در شهرک صنعتی بیجار دایر هستند که بیش از 200 نفر در این واحدها اشتغال دارند .

   DSC_5140.jpg

نماینده مردم شهرستان بیجار در مجلس شورای اسلامی خواستار همکاری و تعامل بیشتر بانک های عامل در راستای پرداخت تسهیلات به افراد متقاضی سرمایه گذاری در استان کردستان شد.

به گزارش خبرنگار مهر، سید محمد بیاتیان شامگاه شنبه در نشستی پیرامون بررسی وضعیت شهرک صنعتی بیجار که با حضور مدیران استانی و شهرستانی برگزار شد، اظهار داشت: یکی از نیازهای اصلی واحدهای تولیدی و همچنین افراد متقاضی سرمایه گذاری در استان کردستان دریافت تسهیلات بانکی است و در همین راستا انتظار می رود که بانک های استان همکاری بهتری با افراد متقاضی سرمایه گذاری داشته باشند.

وی خواستار همکاری و مساعدت بانکهای عامل با واحدهای صنعتی بدهکار در راستای حل مشکلات مالی این واحدها شد و افزود: هم اکنون 10 واحد فعال و هشت واحد تولیدی نیمه فعال در شهرک صنعتی بیجار دایر است که بیش از 200 نفر در این واحدها  مشغول به کار هستند و انتظار می رود که با همکاری و تعامل بیشتر شبکه بانکی زمینه برای رفع مشکلات این واحدها فراهم شود.

نماینده مردم بیجار در مجلس شورای اسلامی در بخش دیگری از سخنان خود در این جلسه از برگزاری همایش تخصصی صنعت از ابتدای سال آینده با حضور سرمایه گذاران بومی و غیربومی با هدف جذب سرمایه گذار در بیجار خبر داد و گفت: شهرستان بیجار و دیگر شهرستان های استان کردستان ظرفیت های خوبی در بخش های مختلف در اختیار دارند که انتظار می رود از این ظرفیت به شکل بهتری بهره برداری شود.

وی ضمن تاکید بر لزوم ایجاد زیرساخت های لازم برای تقویت سرمایه گذاری در استان کردستان یادآور شد: ایجاد شهرک های صنعتی با امکانات و زیرساخت های لازم یکی از نیازهای استان کردستان و در این راستا انتظار می رود که ادارات و سازمان های دولتی متولی امر برنامه ریزی بهتری را در این بخش در دستور کار قرار داده و برای رسیدن به شرایط بهتری در این زمینه تلاش کنند.

بیاتیان با اشاره به لزوم تقویت شهرک های صنعتی در شهرستان بیجار گفت: مطالعه و جانمایی احداث شهرک صنعتی شماره دو بیجار آغاز شده است و با توجه به نیاز این شهرستان از یک سو و همچنین وجود ظرفیت های بسیار خوبی از سوی دیگر باید عملیات اجرایی شهرک صنعتی شهر حسن آباد یاسوکند نیز به سرعت اجرا شود.

مدیر عامل شرکت شهرک های صنعتی کردستان هم در این جلسه از واگذاری 66 قطعه زمین در شهرک صنعتی بیجار به متقاضیان خبر داد و افزود: هم اکنون شهرک صنعتی بیجار با 87 هکتار مساحت، یکی از بهترین شهرکهای فعال صنعتی استان است و انتظار می رود در راستای برنامه ریزی های صورت گرفته و با پیگیری نمایندگان مردم کردستان در مجلس شورای اسلامی بتوانیم زمینه را برای توسعه و تقویت شهرک های صنعتی در استان فراهم کنیم.

در ادامه این نشست همچنین دیگر مشکلات واحدهای تولیدی فعال و نیمه فعال در شهرک صنعتی بیجار مطرح و با حضور مدیران دولتی و نماینده مردم این شهرستان در مجلس شورای اسلامی مورد بحث و بررسی قرار گرفت.
طبقه بندی:
ارسال توسط جمعی از هواداران مهندس بیاتیان
آخرین مطالب
آرشیو مطالب
پیوند های روزانه
امکانات جانبی
blogskin

ابزار وبلاگ

طراحی سایت

قالب وبلاگ