امروز :
هواداران مهندس سید محمد بیاتیان
***(کـاری کـنیم بمـانـد نـه کـاری کـنیم بـمانیم)***

http://img.irna.ir/1392/13921020/80988377/N80988377-5410123.jpg

سیدمحمد بیاتیان روز جمعه در نشست اعضاء هیاتهای ورزشی و سازمانهای مردم نهاد کردستان با وزیر ورزش و جوانان در سنندج افزود: حوزه ورزش و جوانان کردستان از کمبود اعتبار رنج می برد و حتی بودجه ای برای اعزام تیمهای خود به مسابقات کشوری ندارد.
وی نداشتن اسپانسر مالی را از دیگر ضعفها حوزه ورزش در کردستان دانست لذا از بنگاههای اقتصادی و شرکتهای بزرگ دولتی و خصوصی خواست از تیمهای ورزشی این استان حمایت کنند.
این نماینده مجلس همچنین گفت: جوانان کردستانی آنقدر مستعد هستند که در صورت حمایت همه جانبه می توانند جواز حضور در تیمهای لیگ برتری را کسب کنند.
وی همچنین با تاکید بر لزوم توجه به ورزشهای بومی و محلی افزود: با توجه به فرهنگ غنی و اصیل و قدمت تاریخی کردستان بازیهای بومی و محلی فراوانی در این استان وجود دارد که باید تقویت شود.
بیاتیان در ادامه سخنانش ادغام سازمان ملی جوانان و تربیت بدنی را موجب عقبماندگی حوزه جوانان در کردستان دانست و گفت: گرچه مدیران قبلی زحمات بسیاری در این حوزه کشیدند اما در عمل شاهد اتفاقی در حوزه جوانان نبودیم.
استاندار کردستان نیز در این نشست از وزارت ورزش و جوانان خواست با برگزاری تورنمنتها و جشنواره های ملی و بین المللی در این استان عرصه را برای عرض اندام ورزشکاران کردستانی فراهم کند.
عبدالمحمد زاهدی همچنین به ساماندهی ۶۰ هزار ورزشکار در کردستان اشاره و بیان کرد: باید با برنامه ریزی دقیق و اصولی در میان این ورزشکاران بتوان افرادی را برای حضور در عرصه ملی و بین الملی پرورش داد.
وی در ادامه خواستار توجه جدی به مشکلات سازمانهای مردم نهاد نیز شد و گفت: وزارت ورزش و جوانان در کنار رفع مشکلات فعلی این سازمانها باید مجوز فعالیت برای سازمانهای مردم نهاد جدید را نیز صادر کند.
طبقه بندی:
ارسال توسط جمعی از هواداران مهندس بیاتیان
آخرین مطالب
آرشیو مطالب
پیوند های روزانه
امکانات جانبی
blogskin

ابزار وبلاگ

طراحی سایت

قالب وبلاگ