X
تبلیغات
زولا


امروز :
هواداران مهندس سید محمد بیاتیان
***(کـاری کـنیم بمـانـد نـه کـاری کـنیم بـمانیم)***

بازیگری که واقعا درد میکشد درحالیکه  همه فکر میکنند  فیلم بازی میکند!!!؟؟
به گزارش خبرنگار مهر، هنر همواره در جامعه اسلامی از جایگاه ویژه ای برخوردار بوده است و فعالیت هنرمندان ایرانی همواره زبانزد خاص و عام بوده چرا با عشقی که از عمق وجودشان بر می خیزد فعالیت می کنند.

هنرمندی که هنر در استخوانهایش خورد شده

هم پای هنرمندان ایران اسلامی جوانان با استعدادی در شهرستان بیجار وجود دارند که با عشق و ذوق خاصی هنر تئاتر و تلویزیون را دنبال می کنند  و توانسته اند آوازه های فراوانی را در سراسر کشور برای بام ایران خلق کنند.

علی نوربخش یکی از این بازیگران توانمند بیجاری است که افتخارات بسیاری را برای شهرستان به ارمغان آورده با حضور در سریال های متعدد تلوزیونی و جشنواره های تئاتر توانسته هنر خود را به نمایش بگذارد.

اما متاسفانه این بازیگر توانمند بیجاری دو سال پیش به علت سقوط از ارتفاع هشت متری دچار ضایعه  تنگی کانال نخاعی شده  و در بستر بیماری است.

جمعه شب جمعی از مسئولین شهرستان با حضور در منزل این هنرمند بیجاری که در فضای بسیار صمیمی و دوستانه برگزار شد ضمن آرزوی سلامتی و توفیق برای این هنرمند نسبت به پیگیری های لازم جهت تسریع در روند درمان و بهبود سلامتی وی تاکید کردند.

لزوم حمایت مسئولین از هنرمندان/ هنرمندان اکسیژن حیاتی جامعه هستند

نماینده مردم بیجار در جریان این دیدار بر لزوم حمایت از هنرمندان تاکید کرد و اظهار داشت: هنرمندان همچون اکسیژنی برای جامعه هستند و حضور آنها در جامعه حیاتی است و اگر حمایت لازم از این قشر صورت نگیرد نسل بعدی دیگر به سمت هنر نمی روند.


سید محمد بیاتیان افزود: هنر تاثیر بسزایی در تغییر افکار جامعه دارد و هنرمندان با استفاده از زبان هنر و بهره‌گیری از آموزه‏های دینی نقش مهمی در ترویج فرهنگ اسلامی خواهند داشت.

وی هنر تئاتر و نمایش را جزو هنرهای تاثیر گذار در جامعه خواند و بیان کرد: حمایت از قشر هنرمندان زمینه ساز تداوم انجام کارهای متعدد هنری و جلوگیری از آسیب های اجتماعی  است.

بیاتیان در ادامه به استعدادهای خلاق و توانمند جوانان بیجاری اشاره کرد و یادآور شد: شهرستان بیجار به وجود جوانان با استعداد و دارای علم و تخصص فن هنر از جمله هنرهای نمایشی به خود می‌بالد و با حمایت از این جوانان می‌توان به آینده هنری بیجار امیدوار بود.

نماینده مردم بیجار در مجلس شورای اسلامی ضمن تقدیر از تلاش‌های این بازیگر پیشکسوت در عرصه تئاتر و تلویزیون که از گنجینه های بازیگری سینمای ایران به شمار می رود، گفت:  شما با نقش آفرینی های خود جایگاه ثابتی در خاطرات نسل های مختلف دارید و امیدوارم در سال های آتی نیز در حوزه فرهنگ حضوری تاثیرگذار داشته باشید.

وی با آرزوی سلامتی برای همه هنرمندان ادامه داد: با توجه به اینکه همه هنرمندان، نقش مهمی برای رشد و تعالی کشور برعهده دارند و بضاعت و توان خود را در این راستا به کار می گیرند باید در مقابله با مشکلات پیش رو دلگرم باشند و امید خود را از دست ندهند.

بیاتیان اضافه کرد: هویت سینما و تئاتر ایران به نام هنرمندان این سرزمین گره خورده و با تلاش همگان امروز صاحب سینما و تئاتری ارزشمند و تاثیرگذار چه در سطح داخلی و چه در سطح بین المللی هستیم.

جبهه هنر سنگری مستحکم برای مقابله  با تهاجم فرهنگی است

رئیس آموزش و پرورش شهرستان بیجار نیز در این دیدار اظهار داشت: در حال حاضرتنها راه مبارزه با تهاجم افکار مخرب از طریق جبهه هنر صورت می گیرد و بهترین جبهه هنری مبارزه با این تهاجمات فرهنگی صحنه تئاتر است چراکه  تئاتر بواسطه کارکرد متنوع و بی واسطه اش بر ذهن مخاطب تاثیر مستقیم و ماندگاری می گذارد و می تواند پیامها و ارزشهای صحیح را به شکل درست نهادینه کند و فرهنگ جامعه ارتقا بخشد.


محسن لطف الهی افزود: شهرستان بیجار دارای استعداد های خوب و مناسبی است بنابراین باید با ایجاد شرایط مناسب فضای لازم را برای شکوفایی استعدادهای جوانان فراهم کنیم تا اساتیدی مانند علی نوربخش بتوانند شاگردان بسیاری را به جامعه تحویل دهند.

گفتنی است در این مراسم، سید محمد بیاتیان نماینده مردم بیجار، مهدی سلطانی رئیس اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی، محسن لطف الهی رئیس اداره آموزش و پرورش شهرستا، حاجعلی افشار مشاور امور  فرهنگی شهرداری، سید یاسر هاشم زاده نماینده انجمن تئاتر شهرستان نیز حضور داشتند و با اهدا لوحی از زحمات این هنرمند فرهیخته تقدیر به عمل آمد.
طبقه بندی:
ارسال توسط جمعی از هواداران مهندس بیاتیان
آخرین مطالب
آرشیو مطالب
پیوند های روزانه
امکانات جانبی
blogskin

ابزار وبلاگ

طراحی سایت

قالب وبلاگ