امروز :
هواداران مهندس سید محمد بیاتیان
***(کـاری کـنیم بمـانـد نـه کـاری کـنیم بـمانیم)***

به گزارش خبرگزاری خانه ملت به نقل از مجلس نیوز (پایگاه خبری فراکسیون اصولگرایان رهروان ولایت مجلس شورای اسلامی)؛محمد بیاتیان، عضو فراکسیون اصولگرایان رهروان ولایت در باره محورهای سوال خود در جلسه این هفته کمیسیون امنیت ملی از عابدالرضا رحمانی فضلی، وزیر کشور گفت:امنیت مرزها از مهم ترین محورهای وظایف وزارت کشور است حال آن که در ماه های اخیر مرزهای کشور بارها از مسیر آرامش خارج شده و در آن وقایع و اتفاقات متاثر کننده ای رخ داده است.

نماینده مردم بیجار در مجلس شورای اسلامی در ادامه این مطلب افزود:در استان کردستان نیروی انتظامی هماهنگی با نمایندگان ندارد و عملکرد آن ها باید از وزیر کشور مورد سوال قرار گیرد.

بیاتیان تصریح کرد:نیروی انتظامی در منطقه کردستان نتوانسته است امنیت لازم در این منطقه را ایجاد کند و سرقت های اموال و چهارپایان مردم گزارشات متعددی را به خود اختصاص داده است.

وی ادامه داد:از طرف دیگر نیروی انتظامی به هیچ وجه انتقاد پذیر نیست و در برنامه ریزی های خود نظر نمایندگان را بی اهمیت می داند ومهم تر از این بی توجهی است که به انتقادات نمایندگان دارد.

عضو کمیسیون صنایع و معادن مجلس شورای اسلامی در خاتمه تصریح کرد:وزیر کشور باید پاسخگوی بی مبالاتی نیروی انتظامی در این خصوص باشد چرا که سرقت ها در منطقه کردستان موجب شده است تا مردم منطقه به دلیل امنیت پایین در این منطقه مهاجرت کنند.
طبقه بندی:
ارسال توسط جمعی از هواداران مهندس بیاتیان
آخرین مطالب
آرشیو مطالب
پیوند های روزانه
امکانات جانبی
blogskin

ابزار وبلاگ

طراحی سایت

قالب وبلاگ