امروز :
هواداران مهندس سید محمد بیاتیان
***(کـاری کـنیم بمـانـد نـه کـاری کـنیم بـمانیم)***


عبدالمحمد زاهدی

استاندار کردستان در جمع خبرنگاران:

به گزارش خبرگزاری تسنیم از سنندج، عبدالمحمد زاهدی ظهر امروز در جمع خبرنگاران، با بیان اینکه با توجه به ظرفیت‌های معدنی و وجود 16 نوع ماده معدنی ارزشمند در منطقه کردستان صنایع معدنی می‌توانند ارزش افزوده خوبی برای استان ایجاد کنند، اظهار کرد: باید تلاش شود در معادن خام فروشی نشود و در داخل استان عملیات فراوری صورت گرفته تا اشتغال و درآمد برای مردم منطقه ایجاد شود.

وی گفت: بنا داریم بازارهای هدف آن سوی مرزهای کردستان و استان های همسایه را ارزیابی کرده تا بتوانیم صنایع مناسب با این بازار هدف را در استان ایجاد کنیم.

استاندار کردستان تصریح کرد: باید بتوانیم در زمینه ساماندهی مرز رسمی و افزایش ظرفیت مبادلات کلان تجاری در کنار رونق‌دهی به بازارچه‌های مرزی گام‌های مثبتی برداریم.

وی خاطر‌نشان کرد: می‌توان در حوزه گردشگری طبیعی، جاذبه‌های تاریخی و جاذبه‌های فرهنگی و همچنین گردشگری درمانی، در کردستان کارهای زیادی انجام داد.

زاهدی با اشاره به اینکه با اقوام مختلف کشور آشنایی داشته اما به دلیل وابستگی خاص به مردم کردستان در بین تمامی استان‌هایی که به وی پیشنهاد شده این منطقه را برای خدمتگزاری انتخاب کرده است تصریح کرد: با علاقه استاندار کردستان شده‌ام.

استاندار کردستان گفت: گفتمان جدیدی در کشور به وجود آمده و مردم به دولت جدیدی رای داده‌اند که این دولت نیز سیاست‌های جدیدی دارد.

وی تصریح کرد: مدیران در دولت جدید باید گفتمان تدبیر و امید که مردم به آن رای داده‌اند را قبول داشته و همسو با دولت باشند بر این اساس بعد از ارزیابی وضعیت استان برای ابقا یا تغییر مدیران کردستان تصمیم می‌گیرم.

زاهدی با بیان اینکه با مدیریت اتوبوسی مخالف هستم و معتقدم شخصی که تنها با یک تیم مشخص بتواند کار کند مدیر نیست، افزود: در استان‌هایی که پیش از این در آنها مدیریت کرده‌ام بالاترین نیرویی که به عنوان همکار با خود همراه کرده‌ام 3 نفر بوده است.
طبقه بندی:
ارسال توسط جمعی از هواداران مهندس بیاتیان
آخرین مطالب
آرشیو مطالب
پیوند های روزانه
امکانات جانبی
blogskin

ابزار وبلاگ

طراحی سایت

قالب وبلاگ