امروز :
هواداران مهندس سید محمد بیاتیان
***(کـاری کـنیم بمـانـد نـه کـاری کـنیم بـمانیم)***

 به گزارش پایگاه خبری  روابط عمومی ،روز دوشنبه 18آذر ماه سال 1392،با برگزاری مراسم تودیع و معارفه استاندار کردستان در دولت تدبیر و امید  عبدالمحمد زاهدی ،حکم استاندار شدن کردستان را از وزیر کشور دریافت کرد.

در این مراسم وزیر کشور بعد از حضور در گلزار شهدای سنندج و دیدار با نماینده ولی فقیه در استان کردستان  حضور داشت .

 نماینده ولی فقیه در کردستان ،اعضای مجمع نماینده گان استان ،مسوولین استان ، جامعه روحانیون ،اعضای ستاد انتخاباتی دکتر روحانی در کردستان و جمعی از شورا های اسلامی شهر و روستا و فعالان رسانه ای کردستان در این سالن امام خمینی (ره) آموزش و پرورش برای شرکت در این مراسم حضور داشتند.

بر اساس این گزارش ،هیئت وزیران در جلسه یکشنبه 10 آذر ماه سال جاری عبدالمحمد زاهدی را به عنوان استاندار جدید کردستان و جایگزین علیرضا شهبازی منصوب کرد.
عبدالمحمدزاهدی استاندار استانهای ایلام ،چهار محال و بختیاری و استان مرکزی را در سوابق اجرایی خود دارد.
بر اساس این گزارش ، عبدالمحمد زاهدی مسوولیت معاون سیاسی استانداریهای استانهای سیستان و بلوچستان و کرمانشاه، مشاور استاندار سیستان و بلوچستان و مدیرکل سیاسی انتظامی استانداری سیستان و بلوچستان را نیز تجربه کرده است.
گفتنی است ،زاهدی مسوول اداره دوم سیاسی و کارشناس سیاسی وزارت کشور وی همچنین معاون پشتیبانی شرکت خدمات و پشتیبانی اقتصاد نوین وابسته به بانک اقتصاد نوین را درکارنامه شغلی خود دارد.

در این مراسم از زحمات علیرضا شهبازی استاندار سابق کردستان تقدیر شد.

 


استاندار جدید کردستان: آمده ام تا با مردم استان دست به دست هم دهیم و داشتن کردستانی آبادتر را تحقق بخشیم.


استاندار جدید کردستان گفت: آمده ام تا با مردم استان دست به دست هم دهیم و داشتن کردستانی آبادتر را تحقق بخشیم.

عبدالمحمد زاهدی در گفت‌وگو با خبرنگار خبرگزاری دانشجویان ایران(ایسنا)، منطقه کردستان، اظهار کرد: معتقدم استان کردستان دارای استعدادها و پتانسیل های بسیار زیادی در همه زمینه ها است که باید توسعه یابد.

وی رویکرد برنامه های خود برای کردستان را توسعه گرا اعلام کرد و افزود: توسعه اقتصادی در زمینه های کشاورزی، صنعت، معدن، تجارت و گردشگری استان در اولویت و دستور کار قرار خواهد گرفت.

استاندار جدید کردستان با تاکید بر اینکه اگر تولید جدی در عرصه کشاورزی و صنعت استان صورت نگیرد، نمی توان گفت که کردستان یک استان توسعه یافته است، بیان کرد: توسعه پایدار و اقتصادی باید مبنی بر تولید باشد، که تحقق این مهم مستلزم تقویت زیرساخت هاست.

وی وضعیت اشتغال کردستان را در حال حاضر نامطلوب دانست و عنوان کرد: متاسفانه زیرساخت های استان نیز دچار چالش و مشکلات جدی هستند.

زاهدی مشکلات حوزه راه، راه‌آهن، منابع آبی و انتقال آب در کردستان را از جمله زیرساخت های دچار مشکل اعلام و بیان کرد: تقویت و رفع مشکل این زیرساخت ها به کمک و همت جدی وزارتخانه های مربوطه و مسئولان نیازمند است.

وی تاکید کرد: توسعه زیرساخت ها، کشاورزی، صنعت، تجارت و حتی گردشگری در استان کردستان توسعه پایدار مبنی بر تولید را به دنبال خواهد داشت.

استاندار جدید کردستان، خدمت به مردم  این دیار را افتخاری برای خود دانست و عنوان کرد: مردم نجیب این استان حق دارند که کردستان آبادتری داشته باشند.

وی خاطرنشان کرد: آمده ام تا با مردم کردستان دست به دست هم دهیم و داشتن کردستانی آبادتر را تحقق بخشیم.
طبقه بندی:
ارسال توسط جمعی از هواداران مهندس بیاتیان
آخرین مطالب
آرشیو مطالب
پیوند های روزانه
امکانات جانبی
blogskin

ابزار وبلاگ

طراحی سایت

قالب وبلاگ