امروز :
هواداران مهندس سید محمد بیاتیان
***(کـاری کـنیم بمـانـد نـه کـاری کـنیم بـمانیم)***

به گزارش گروه دریافت خبرخبرگزاری خانه ملت؛سیدمحمد بیاتیان،عضو فراکسیون اصولگرایان رهروان ولایت مجلس گفت: بخش زیادی از تحریم‌های خودروسازی در طی سال‌های اخیر به ضرر خوروسازان فرانسوی شد چرا که بازارهای ایران سهم بسیار مهمی در درآمدهای این شرکت هابه خصوص رنو و پژو داشت.

نماینده مردم بیجار در مجلس شورای اسلامی در ادامه این مطلب افزود: درست است که بسیاری از قطعات پژو۴۰۵ و ۲۰۶ در داخل تولید می‌شد اما مونتاژ یا مبلغی که تحت لیسانس شرکت مورد نظر به این شرکت‌ها از جانب ایران پرداخت می‌شد، درآمد بسیار خوبی برای این شرکت‌ها بود.
 
بیاتیان تصریح کرد: تصور می‌کنم شرکت‌های فرانسوی تمایل زیادی برای در دست گرفتن بازار فروش خودروهای خود در ایران در سال‌های اخیر داشتند اما قوانین سخت گیرانه تحریم‌ها از جانب اتحادیه اروپا مانع از این مهم می‌شد.
 
به گزارش مجلس نیوز  (پایگاه خبری فراکسیون اصولگرایان رهروان ولایت مجلس شورای اسلامی)عضو کمیسیون صنایع و معادن مجلس شورای اسلامی در تشریح ابعاد تاثیرگذاری ورود مجدد خودروسازان فرانسوی به مورد تایید برخی از نمایندگی‌های این خودروسازان و وزارت صنعت و معدن وتجارت قرار گرفته است، گفت: بدون شک ورود مجدد این خودروسازان منجر به افزایش کیفیت، کاهش قیمت و ایجاد رقابت در بازار داخلی ایران می‌شود.
طبقه بندی:
ارسال توسط جمعی از هواداران مهندس بیاتیان
آخرین مطالب
آرشیو مطالب
پیوند های روزانه
امکانات جانبی
blogskin

ابزار وبلاگ

طراحی سایت

قالب وبلاگ