امروز :
هواداران مهندس سید محمد بیاتیان
***(کـاری کـنیم بمـانـد نـه کـاری کـنیم بـمانیم)***

مرتبه
تاریخ : یکشنبه 10 آذر‌ماه سال 1392

گزارش روحانی خالی از نگاه به صنعت بود

به گزارش گروه دریافت خبرخبرگزاری خانه ملت؛سید محمد بیاتیان، عضو فراکسیون اصولگرایان رهروان ولایت  گفت: گزارش رییس جمهور در خصوص دستاوردهای ۱۰۰ روزه خالی از نگاه به بحش صنعت شامل دستاوردهای سه ماهه و برنامه‌های آتی برای این حوزه بود.

نماینده مردم بیجار در مجلس شورای اسلامی در ادامه این مطلب افزود: گزارش روحانی هم چنین مملو از انتقادات بی‌مورد از دولت قبل بود و نباید با اعداد و ارقامی که در رسانه‌ها بوده مسائلی را در خصوص دولت قبل مطرح می‌کردند.

بیاتیان تصریح کرد:در حوزه صنعت آماری از رییس جمهور ندیدیم و در عمر صد و چند روزه دولت به جز اخباری که صحت و سقم آن نیز روشن نیست عملکرد مناسبی دیده نشد.
 
این نماینده مردم در مجلس نهم با انتقاد از اینکه صنعت در دولت یازدهم نیز همانند دولت دهم مغفول است، گفت: در بحث و حوزه خودرو نیز تنها اظهار نظر مسئولان بازار را ملتهب کرد و کمکی به صنعت و فضای تولید نشده است.
به گزارش مجلس نیوز  (پایگاه خبری فراکسیون اصولگرایان رهروان ولایت مجلس شورای اسلامی)عضو کمیسیون برنامه و بودجه و محاسبات تاکید کرد: گزارش رییس جمهور وعده‌هایی بود که برای گذشته تدارک دیده شده بود.
طبقه بندی:
ارسال توسط جمعی از هواداران مهندس بیاتیان
آخرین مطالب
آرشیو مطالب
پیوند های روزانه
امکانات جانبی
blogskin

ابزار وبلاگ

طراحی سایت

قالب وبلاگ