امروز :
هواداران مهندس سید محمد بیاتیان
***(کـاری کـنیم بمـانـد نـه کـاری کـنیم بـمانیم)***

تکمیل پروژه‌های نیمه‌تمام اولویت دولت در بودجه نویسی/کلنگ زنی‌های جدیدمشروط به پایان پروژه‌های نیمه تمام

سید محمد بیاتیان در گفت و گو با خبرنگار اقتصادی خبرگزاری خانه ملت، با تاکید بر اینکه با توجه به محدودیت منابع دولت بودجه سال آتی را با اولویت تکمیل پروژه های نیمه تمام ببندد و پروژه جدیدی را کلنگ زنی نکند، افزود: اگر درآمدهای صادرات  اعم ازغیرنفتی و نفتی قابل توجه باشد دولت توان خود را برروی پروژه های عمرانی  نیمه تمامی که  پیشرفت فیزیکی بالایی داشته اند خواهد گذاشت.

نماینده مردم بیجار در مجلس شورای اسلامی در ارزیابی عملکرد صد روزه دولت،‌ گفت: در مدت صد روزی که ازعملکرد دولت گذشت ، تورم تقریبا مهار شده  و به سمت نزولی شدن حرکت می‌کند.

وی با بیان اینکه در مدت کوتاهی که گذشت دولت غیر از مذاکره ژنو دستاورد خاصی نداشت و دولت همه کارها را منوط کرد به  ورود اموال بلوکه شده به داخل کشور، افزود: اگر دولت  اصل 44 را به واقع اجرا کند قطعا دولت ،موفق ترین دولت از بعد از انقلاب خواهد شد.

این عضو هیات رییسه مجلس با تاکید بر اینکه 70 درصد مشکلات کشور مدیریتی است ، درباره حذف ایران کد، افزود: فکر می کنم حذفش یک حسن و هزار و یک ضرر دارد.

بیاتیان با بیان اینکه  با حذف ایران کد نظارت بر کالاهای بهداشتی و غذایی کاهش می یابد، ‌افزود: بهتر بود که دولت این سیستم را اصلاح می کرد نه این که صورت مساله را پاک کند.

نماینده مردم بیجار در مجلس با بیان اینکه قاچاق و تخلف با حذف این طرح بیشتر می شود، گفت: طرح شبنم طرح  کاملی نبود چرا که برچسب های تقلبی طرح شبنم در بازار زیاد بود
طبقه بندی:
ارسال توسط جمعی از هواداران مهندس بیاتیان
آخرین مطالب
آرشیو مطالب
پیوند های روزانه
امکانات جانبی
blogskin

ابزار وبلاگ

طراحی سایت

قالب وبلاگ