X
تبلیغات
زولا


امروز :
هواداران مهندس سید محمد بیاتیان
***(کـاری کـنیم بمـانـد نـه کـاری کـنیم بـمانیم)***

http://media.isna.ir/content/Rouhollah%20Vahdati%20-%20Parlemant-28.jpg/4

سید محمد بیاتیان در گفت‌و‌گو با خبرنگار اقتصادی خبرگزاری خانه ملت، درباره افزایش قیمت خودرو و عدم نظارت بر این بازار افزود: متاسفانه هر چه ضربه می خوریم از اظهارات غیر کارشناسی است؛ در این راستا اظهارات وزیر صنعت، معدن و تجارت درباره خودرو باعث التهاب در این بازار شد.

نماینده مردم بیجار در مجلس شورای اسلامی با بیان انیکه واسطه‌ها و دلالان منتظر یک نقدینگی سرگردان در جامعه هستند تا در آنجا التهاب ایجاد کنند، تصریح کرد: وضعیتی که در بازار خودرو وجود دارد به واسطه اظهارات غیرکارشناسی وزیر صنعت است و همین وزارتخانه نیز باید تبعات ناشی از این اظهارات را برطرف کند.

بیاتیان با تاکید بر اینکه وزارت صنعت باید به سمتی حرکت کند که بخش نظارتی خود را تقویت کند، ادامه داد: این وزارتخانه باید به جای دخالت در بازار، نظارت کند تا قیمت ها بیش از این افزایش نیابد؛ ضمن اینکه در کنار وزارت صنعت، معدن و تجارت، سازمان تعزیرات حکومتی نیز باید وارد بحث نظارت و برخورد با متخلفان گران فروشی شود.

وی همچنین گفت: سودی که در بازار خودرو وجود دارد نه در جیب خودروساز می رود و نه به نفع مصرف کننده بلکه تنها در جیب دلالان، واسطه ها و محافلی می رود که منتظر تورم در این بازار هستند.

 سهم ناچیز معادن در آلودگی هوا

عضو کمیته معدن کمیسیون صنایع و معادن مجلس در بخش دیگری از اظهاراتش با بیان اینکه معادن سهم ناچیزی در آلودگی هوا دارند، تصریح کرد: منابع طبیعی و دستگاه های ذیربط در شورای عالی معادن نماینده دارند و این شورا به عنوان بالاترین مرجع تصمیم گیرنده در بخش معادن کشور می توانند سازو کاری بیاندیشد که از تکنولوژی هایی استفاده شود که کمترین آلایندگی را داشته باشند.

این نماینده مردم در مجس نهم تاکید کرد: مهمترین علت آلایندگی هوا کیفیت، خودرهای تولیدی و در کنار آن کارخانجات و صنایع آلاینده هستند و معادن سهم بسیار ناچیزی را در آلودگی هوا دارند.

عضو کمیسیون صنایع و معادن مجلس با تاکید بر اینکه کلید حل آلودگی هوا در دست سازمان محیط زیست است تصریح کرد: سازمان ها و وزارتخانه های ذیربط در شورای عالی معادن نماینده دارند و می توانند این موضوع را به طور جدی دنبال کنند و مسائل فنی و زیست محیطی را برای معادن الزام کنند.
طبقه بندی:
ارسال توسط جمعی از هواداران مهندس بیاتیان
آخرین مطالب
آرشیو مطالب
پیوند های روزانه
امکانات جانبی
blogskin

ابزار وبلاگ

طراحی سایت

قالب وبلاگ